Specjalista ds. realizacji badań
Szukamy kogoś kto: jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną i cechuje się umiejętnością analitycznego myślenia, potrafi angażować się w powierzone obowiązki, interesuje się tematyką badań społecznych i marketingowych, potrafi robić analizy łączące dane z różnych źródeł, potrafi pracować zespołowo. Cenimy dobre nastawienie i pozytywne podejście oraz doświadczenie.
Zakres obowiązków
- Kompleksowa obsługa projektów badawczych w zakresie nadzoru nad realizacją badań terenowych
- Monitorowania przebiegu realizacji badań oraz wspieranie działań związanych
z realizacją badań - Kontrola, analiza i weryfikacja wyników badań
- Terenowa kontrola pracy ankieterów w celu oceny rzetelności ich pracy
- Gromadzenie danych, kontrola logiczna i merytoryczna w celu weryfikacji otrzymywanych danych, wyników z badań
- Planowanie i wykonywanie analiz związanych z realizacją badań oraz opracowywanie rekomendacji
- Kształtowanie strategii dotyczących jakości realizowanych badań
- Przygotowywanie wkładów merytorycznych związanych z przeprowadzanymi badaniami
Nasze wymagania
- wiedza z zakresu organizacji i metodologii badań ankietowych,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
- umiejętność analitycznego myślenia i formułowania wniosków,
- umiejętność organizowania pracy własnej,
- samodzielność w wyznaczaniu i realizacji celów, dbałość o szczegóły.
Mile widziana znajomość pakietu SPSS lub podobnego
Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Przyjazną atmosferę pracy
- Biuro w doskonałej lokalizacji
- Możliwość rozwoju oraz ciekawą prace w rozwijającej się organizacji
Dodatkowo:
- Rozmowa rekrutacyjna odbędzie się za pomocą aplikacji Teams
Zgłoszenia w postaci CV kierować na adres e-mail: [email protected]
W temacie wiadomości proszę napisać: Specjalista ds. realizacji badań. Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy, niemniej jednak zaznaczamy, że będziemy mogli się skontaktować tylko z wybranymi kandydatami.
Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do udziału w postępowaniu rekrutacyjnym.
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą zamieszczoną w rekrutacja
W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych naborach prowadzonych przez KIM może Pan/Pani wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez Administratora przez okres najbliższych
6 miesięcy.
W zgłoszeniu proszę dopisać: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krajowy Instytut Mediów w procesie rekrutacji moich danych osobowych, podanych w złożonych przeze mnie dokumentach.