Ogłoszenie o pracę [KIM.2021.OP.3] Specjalista ds. Kadr i Płac

Krajowy Instytut Mediów poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Kadr i Płac

Ogłoszenie o pracę [KIM.2021.OP.3]

Zakres obowiązków:
• przygotowywanie umów o pracę i umów cywilnoprawnych oraz innej dokumentacji z zakresu stosunku pracy oraz prawa cywilnego;
• prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy i zadań;
• administrowanie dokumentacją personalną zgodnie z obowiązującymi przepisami;
• naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę, umów cywilnoprawnych;
• sporządzanie sprawozdań, raportów oraz deklaracji i rozliczeń dla instytucji zewnętrznych;
• kierowanie na badania lekarskie oraz szkolenia BHP;
• wystawianie wymaganych dokumentów dla pracowników i współpracowników.

Wymagania:
• doświadczenie w administrowaniu sprawami kadrowo-płacowymi;
• znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa, w tym prawa pracy, prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych oraz prawa cywilnego;
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, Płatnik, Platforma ZUS-PUE;
• dobra znajomość Optima kadry i płace będzie dodatkowym atutem;
• wykształcenie min. średnie;
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, skrupulatność;
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
• doskonałe zdolności organizacyjne, wielozadaniowość, umiejętność ustalania priorytetów;
• rzetelność w wykonywaniu obowiązków;
• podstawowej wiedzy z zakresu finansów i rachunkowości;
• nastawienia na ciągłe doskonalenie, szukanie sposobów na usprawnienie procesów i sposobów pracy.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze;
• możliwość rozwoju zawodowego w przyjaznej atmosferze;
• możliwość awansów wewnętrznych;
• dogodną lokalizację Mokotów (dojazd metrem);
• stabilną prace w profesjonalnym zespole.

Pliki do pobrania

Nazwa Wielkość Data
Ogłoszenie o pracę [KIM.2021.OP.3] Wielkość:142 KB Data:2022-05-02 Pobierz
Data dodania 2021-11-04 20:01:00
Dodane przez
Data edycji 2022-05-05 19:32:23
Edytowane przez